LR604003CR Littelfuse Inc.
h-r_blocks.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE HLDR CART 600V 400A CHASSIS
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 600V
Mounting Type: Chassis Mount
Termination Style: Box Lug
Fuse Size: 2.591" Dia x 11.626" L (65.8mm x 295.3mm)
Fuseholder Type: Holder
Part Status: Obsolete
Current Rating (Amps): 400 A
Number of Circuits: 3
Написати відгук
Description: FUSE HLDR CART 600V 400A CHASSIS, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Class R Fuses, Fuse Type: Cartridge, Voltage: 600V, Mounting Type: Chassis Mount, Termination Style: Box Lug, Fuse Size: 2.591" Dia x 11.626" L (65.8mm x 295.3mm), Fuseholder Type: Holder, Part Status: Obsolete, Current Rating (Amps): 400 A, Number of Circuits: 3.