LR606001C Littelfuse Inc.
h-r_blocks.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE HLDR CART 600V 600A CHASSIS
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 600V
Mounting Type: Chassis Mount
Termination Style: Box Lug
Fuse Size: 3.13" Dia x 13.374" L (79.5mm x 339.7mm)
Fuseholder Type: Holder
Current Rating (Amps): 600 A
Number of Circuits: 1
Написати відгук
Description: FUSE HLDR CART 600V 600A CHASSIS, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Class R Fuses, Fuse Type: Cartridge, Voltage: 600V, Mounting Type: Chassis Mount, Termination Style: Box Lug, Fuse Size: 3.13" Dia x 13.374" L (79.5mm x 339.7mm), Fuseholder Type: Holder, Current Rating (Amps): 600 A, Number of Circuits: 1.