LRC-LR1206-01-R220F
LRC-LR1206-01-R220F IRC (TT electronics)
lr.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film 1206 0.22 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук