Продукція > IRC / TT ELECTRONICS > LRC-LR2512-01-R030-F
LRC-LR2512-01-R030-F
LRC-LR2512-01-R030-F IRC / TT Electronics
LR.pdf
Виробник: IRC / TT Electronics
Current Sense Resistors - SMD 2W .030 1% 100ppm
на замовлення 1780 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thick Film 2512 0.03 Ohm 1% 2W 500ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRC-LR2512-01-R030-F
LRC-LR2512-01-R030F LRC-LR2512-01-R030F Виробник : IRC (TT electronics) lr.pdf Res Thick Film 2512 0.03 Ohm 1% 2W 500ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200