LRC-LR2512-01-R150F
LRC-LR2512-01-R150F IRC (TT electronics)
lr.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film 2512 0.15 Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRC-LR2512-01-R150-F LRC-LR2512-01-R150-F Виробник : IRC / TT Electronics LR.pdf Current Sense Resistors - SMD .15 OHM 1% 2W 100PPM