Продукція > IRC (TT ELECTRONICS) > LRC-LRF1206-01-R012F
LRC-LRF1206-01-R012F
LRC-LRF1206-01-R012F IRC (TT electronics)
lr.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film 1206 0.012 Ohm 1% 0.5W(1/2W) 900ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRC-LRF1206-01-R012-F LRC-LRF1206-01-R012-F Виробник : IRC / TT Electronics LR-3050159.pdf Current Sense Resistors - SMD 1/2W .012 1% 100ppm