Продукція > IRC (TT ELECTRONICS) > LRC-LRF120601-R010-J
LRC-LRF120601-R010-J
LRC-LRF120601-R010-J IRC (TT electronics)
lr.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film 1206 0.01 Ohm 5% 0.5W(1/2W) 900ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRC-LRF1206-01-R010-J LRC-LRF1206-01-R010-J Виробник : IRC / TT Electronics LR-1128536.pdf Current Sense Resistors - SMD 1/2W .010 5% 100ppm