LRC0201BK12NGV001T
LRC0201BK12NGV001T Johanson Technology Inc.
RF%20Ceramic%20Chip%20Inductors%20Rev%202008.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 12NH 250MA 1.3 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Ceramic
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 1.3Ohm Max
Q @ Freq: 5 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 3.5GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm)
Inductance: 12 nH
Current Rating (Amps): 250 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12NH 250MA 1.3 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Ceramic, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 1.3Ohm Max, Q @ Freq: 5 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 3.5GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm), Inductance: 12 nH, Current Rating (Amps): 250 mA.