LRF3W-01-R003J
LRF3W-01-R003J IRC (TT electronics)
lrf3w.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film 1225 0.003 Ohm 5% 3W ±550ppm/°C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук