LRF3W-01-R015F
LRF3W-01-R015F IRC (TT electronics)
lrf3w.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film 1225 0.015 Ohm 1% 3W ±100ppm/°C Wide Terminal SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук