LRF3W-01-R100F
LRF3W-01-R100F IRC (TT electronics)
lrf3w.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film 1225 0.1 Ohm 1% 3W ±100ppm/°C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 73 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук