LRF3W-R015FW
LRF3W-R015FW Welwyn (TT electronics)
lrf3w.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Thick Film 1225 0.015 Ohm 1% 3W ±100ppm/°C Wide Terminal SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LRF3W-R015FW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRF3W-R015FW LRF3W-R015FW Виробник : Welwyn Components / TT Electronics LRF3W-1154633.pdf Current Sense Resistors - SMD 15 mOhms 1%