LRF3W-R033GW TT ELECTRONICS
Виробник: TT ELECTRONICS
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 1225; 33mΩ; 3W; ±2%; -55÷150°C; 100ppm/°C
Type of resistor: thick film
Conform to the norm: AEC-Q200
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...150°C
Resistance: 33mΩ
Tolerance: ±2%
Power: 3W
Case - inch: 1225
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Case - mm: 3264
на замовлення 1193 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 84
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 1225; 33mΩ; 3W; ±2%; -55÷150°C; 100ppm/°C, Type of resistor: thick film, Conform to the norm: AEC-Q200, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...150°C, Resistance: 33mΩ, Tolerance: ±2%, Power: 3W, Case - inch: 1225, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Case - mm: 3264.
Інші пропозиції LRF3W-R033GW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRF3W-R033GW Виробник : Welwyn Components / TT Electronics LRF3W-1154633.pdf Current Sense Resistors - SMD 33 mOhms 2%