LRF3W-R039JW
LRF3W-R039JW Welwyn (TT electronics)
lrf3w.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Thick Film 1225 0.039 Ohm 5% 3W ±100ppm/°C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 115 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LRF3W-R039JW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRF3W-R039JW Виробник : Welwyn Components / TT Electronics LRF3W-1154633.pdf Current Sense Resistors - SMD 39 mOhms 5%