LRF3W-R03FW
LRF3W-R03FW Welwyn (TT electronics)
lrf3w.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Thick Film 1225 0.03 Ohm 1% 3W ±100ppm/°C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 1800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRF3W-R03FW LRF3W-R03FW Виробник : Welwyn (TT electronics) lrf3w.pdf Res Thick Film 1225 0.03 Ohm 1% 3W ±100ppm/°C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
LRF3W-R03FW LRF3W-R03FW Виробник : Welwyn Components / TT Electronics TTRB_S_A0010444843_1-2565542.pdf Current Sense Resistors - SMD 30 mOhms 1%