LRF3WLF-01-R100J
LRF3WLF-01-R100J IRC (TT electronics)
lrf3w.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film 1225 0.1 Ohm 5% 3W ±100ppm/°C Wide Terminal SMD Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук