Продукція > VIKING > LRP12FTDRR068
LRP12FTDRR068
LRP12FTDRR068 Viking
LRP REV.A3-160715.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: power metal; sensing; SMD; 2512; 68mΩ; 3W; ±1%; -55÷170°C
Type of resistor: power metal
Kind of resistor: sensing
Mounting: SMD
Case - inch: 2512
Case - mm: 6432
Resistance: 68mΩ
Power: 3W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...170°C
Temperature coefficient: 50ppm/°C
на замовлення 1180 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: power metal; sensing; SMD; 2512; 68mΩ; 3W; ±1%; -55÷170°C, Type of resistor: power metal, Kind of resistor: sensing, Mounting: SMD, Case - inch: 2512, Case - mm: 6432, Resistance: 68mΩ, Power: 3W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...170°C, Temperature coefficient: 50ppm/°C.