Продукція > VIKING > LRP12FTWRR012
LRP12FTWRR012
LRP12FTWRR012 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: power metal; sensing; SMD; 2512; 12mΩ; 3W; ±1%; -55÷170°C
Case - mm: 6432
Resistance: 12mΩ
Power: 3W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...170°C
Temperature coefficient: 75ppm/°C
на замовлення 1660 шт:
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: power metal; sensing; SMD; 2512; 12mΩ; 3W; ±1%; -55÷170°C, Type of resistor: power metal, Kind of resistor: sensing, Mounting: SMD, Case - inch: 2512, Case - mm: 6432, Resistance: 12mΩ, Power: 3W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...170°C, Temperature coefficient: 75ppm/°C.