LRW0805FK10RGV001E
LRW0805FK10RGV001E Johanson Technology Inc.
johanson-wirewound-inductors.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 10UH 80MA 5 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 5Ohm Max
Q @ Freq: 10 @ 8MHz
Frequency - Self Resonant: 40MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 8 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 80 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 80MA 5 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 5Ohm Max, Q @ Freq: 10 @ 8MHz, Frequency - Self Resonant: 40MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 8 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 80 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRW0805FK10RGV001E LRW0805FK10RGV001E Виробник : Johanson Technology johanson_jtins00019-1.pdf RF Inductors - SMD RF WWI 0805 10000nH 10% FC