Продукція > LUCKYLIGHT > LS-2835WW120RN
LS-2835WW120RN
LS-2835WW120RN LUCKYLIGHT
LS-2835XX120RN-DCT002.pdf
Виробник: LUCKYLIGHT
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white warm; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 8mm; IP20; 120°
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white warm
Case - mm: 2835
LED per meter amount: 120
Width: 8mm
IP rating: IP20
Viewing angle: 120°
Maximum power per meter: 6W/m
Min. colour rendering index: 70
Thickness: 2mm
Operating voltage: 12V DC
Colour temperature: 2700-3200K
Mounting: SMD
Luminosity: 580lm/m
Number of pins: 2
Operating temperature: -20...60°C
Case - inch: 1114
Cutting length: 25mm
на замовлення 46 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white warm; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 8mm; IP20; 120°, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white warm, Case - mm: 2835, LED per meter amount: 120, Width: 8mm, IP rating: IP20, Viewing angle: 120°, Maximum power per meter: 6W/m, Min. colour rendering index: 70, Thickness: 2mm, Operating voltage: 12V DC, Colour temperature: 2700-3200K, Mounting: SMD, Luminosity: 580lm/m, Number of pins: 2, Operating temperature: -20...60°C, Case - inch: 1114, Cutting length: 25mm.