Продукція > LUCKYLIGHT > LS-2835WW120RN1
LS-2835WW120RN1
  • LS-2835WW120RN1
  • LS-2835WW120RN1
LS-2835WW120RN1 LUCKYLIGHT
LS-2835XX120RN1-DCT002.pdf
Виробник: LUCKYLIGHT
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white warm; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 10mm; IP65; 120°
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white warm
Case - mm: 2835
LED per meter amount: 120
Width: 10mm
IP rating: IP65
Viewing angle: 120°
Maximum power per meter: 6W/m
Min. colour rendering index: 70
Thickness: 4mm
Operating voltage: 12V DC
Colour temperature: 3200-3700K
Mounting: SMD
Luminosity: 580lm/m
Number of pins: 2
Operating temperature: -20...60°C
Case - inch: 1114
на замовлення 6 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white warm; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 10mm; IP65; 120°, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white warm, Case - mm: 2835, LED per meter amount: 120, Width: 10mm, IP rating: IP65, Viewing angle: 120°, Maximum power per meter: 6W/m, Min. colour rendering index: 70, Thickness: 4mm, Operating voltage: 12V DC, Colour temperature: 3200-3700K, Mounting: SMD, Luminosity: 580lm/m, Number of pins: 2, Operating temperature: -20...60°C, Case - inch: 1114.