Продукція > LVSUN > LS-PW24-12V2AV
LS-PW24-12V2AV
LS-PW24-12V2AV LVSUN
AC_DC-LV12_2.pdf
Виробник: LVSUN
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 12VDC; 2A; 24W; 82.7%
Type of power supply: switching
Kind of power supply: mains; plug-in
Output voltage: 12V DC
Maximum output current: 2A
Power: 24W
Kind of output connector: 5,5/2,1
Body dimensions: 67x44x44mm
Length of output cable: 1.26m
Efficiency: 82.7%
Connector variant: straight
Polarisation: positive inner pin
Operating temperature: -35...60°C
Connectors for the country: Europe
Operating modes: constant voltage
на замовлення 1030 шт:
Написати відгук
Category: Plug-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 12VDC; 2A; 24W; 82.7%, Type of power supply: switching, Kind of power supply: mains; plug-in, Output voltage: 12V DC, Maximum output current: 2A, Power: 24W, Kind of output connector: 5,5/2,1, Body dimensions: 67x44x44mm, Supply voltage: 100...240V AC, Protection: anti-overload OPP; short circuit protection SCP, Conform to the norm: Energy efficiency Level V, Length of output cable: 1.26m, Efficiency: 82.7%, Connector variant: straight, Polarisation: positive inner pin, Operating temperature: -35...60°C, Connectors for the country: Europe, Operating modes: constant voltage.