Продукція > MEDER > LS02-1B85-PP-5000W
LS02-1B85-PP-5000W
LS02-1B85-PP-5000W MEDER
LS02_Series.pdf
Виробник: MEDER
Category: Level Sensors
Description: Sensor: liquid level; -20÷90°C; OUT: SPST-NC; cables; 500mA; 10W
Connection: cables
Type of sensor: liquid level
Output configuration: SPST-NC
Sensors features: sensor for vertical mounting
Operating temperature: -20...90°C
Max. operating current: 0.5A
Lead length: 5m
Switching capacity: 10W
Max. operating voltage: 200V AC
на замовлення 68 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Level Sensors, Description: Sensor: liquid level; -20÷90°C; OUT: SPST-NC; cables; 500mA; 10W, Connection: cables, Type of sensor: liquid level, Output configuration: SPST-NC, Sensors features: sensor for vertical mounting, Operating temperature: -20...90°C, Max. operating current: 0.5A, Lead length: 5m, Switching capacity: 10W, Max. operating voltage: 200V AC.