LS03-13B03R3
LS03-13B03R3 Mornsun America, LLC
LS03-13B03R3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 2W
Packaging: Tray
Package / Case: 6-SIP Module
Size / Dimension: 1.04" L x 0.43" W x 0.50" H (26.4mm x 11.0mm x 12.6mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 70 ~ 430 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 67%
Current - Output (Max): 600mA
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 187 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 2W, Packaging: Tray, Package / Case: 6-SIP Module, Size / Dimension: 1.04" L x 0.43" W x 0.50" H (26.4mm x 11.0mm x 12.6mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 70 ~ 430 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 67%, Current - Output (Max): 600mA, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LS03-13B03R3 LS03-13B03R3 Виробник : AMCHARD DC_LS03-13b03r3_AMCHARD_0001.pdf Код виробника: LS03-13B03R3 RoHS AC/DC Converter, 1.98W, Vout/Iout 3.3V/600mA, Viso 4000VAC, EFF 72% Converters AC/DC and DC/DC
кількість в упаковці: 20 шт
на замовлення 20 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
LS03-13B03R3 LS03-13B03R3 Виробник : Mornsun LS03-13BxxR3.pdf AC-DC перетворювач без корпусу, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 3,3, Розм = 26,4 х 11,0 х 12,6 мм, Uвх (AC), В = 85...305, Uвх (DC), В = 70...430, ККД, % = 67, Опис AC-DC перетворювач, Р, Вт = 1,98, Тексп, °C = -40...+85, Iвих1, А = 0,6, Uвих, % = 5, Рів.
кількість в упаковці: 420 шт
на замовлення 26 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Мінімальне замовлення: 420
LS03-13B03R3 Виробник : AMCHARD LS03-13B03R3.html AC/DC Converter, 1.98W, Vout/Iout 3.3V/600mA, Viso 4000VAC, EFF 72% LS03-13B03R3 DC LS03-13b03r3