LS03-13B24R3
LS03-13B24R3 Mornsun America, LLC
LS03-13B24R3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 24V 3W
Packaging: Tray
Package / Case: 6-SIP Module
Size / Dimension: 1.04" L x 0.43" W x 0.50" H (26.4mm x 11.0mm x 12.6mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 70 ~ 430 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 125mA
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 4195 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 3W, Packaging: Tray, Package / Case: 6-SIP Module, Size / Dimension: 1.04" L x 0.43" W x 0.50" H (26.4mm x 11.0mm x 12.6mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 70 ~ 430 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 125mA, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Power (Watts): 3 W, Number of Outputs: 1.