Продукція > AMCHARD > LS03-15B15SR2S
LS03-15B15SR2S AMCHARD
Виробник: AMCHARD
AC/DC Converter, 3W, Vout/Iout 15V/200mA, Viso 3000VAC, EFF 76%   LS03-15B15SR2S DC LS03-15b15sr2s
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC Converter, 3W, Vout/Iout 15V/200mA, Viso 3000VAC, EFF 76%   LS03-15B15SR2S DC LS03-15b15sr2s, кількість в упаковці: 5 шт.