LS05-15B24SS
LS05-15B24SS MORNSUN - EOL
info-dc%20ls05-15b24ss.pdf
Виробник: MORNSUN - EOL
Код виробника: LS05-15B24SS RoHS AC/DC Converter, 5W, Vout/Iout 24V/210mA, Viso 3000VAC, EFF 79% Converters AC/DC and DC/DC
кількість в упаковці: 20 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: LS05-15B24SS RoHS AC/DC Converter, 5W, Vout/Iout 24V/210mA, Viso 3000VAC, EFF 79% Converters AC/DC and DC/DC, кількість в упаковці: 20 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LS05-15B24SS Виробник : MORNSUN - EOL AC/DC Converter, 5W, Vout/Iout 24V/210mA, Viso 3000VAC, EFF 79%   LS05-15B24SS DC LS05-15b24ss