LSA-075-22-20
LSA-075-22-20 Karson Technology
Виробник: Karson Technology
разрядник двухэлектродный ( Un=75V,импульсный разрядный ток( 8/20мкс)=10kA, разрядный ток (50Hz ,1sec)= 20A,сопротивление изоляции=10Гом,емкость=2пф,аксиальные выводы.L=25mm... Група товару: Розрядники Корпус: D=8,0 , L=6 Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук