Продукція > NETPOWER > LSA075B-012C
LSA075B-012C
LSA075B-012C NetPower
LSA075B%20Series%20Datasheet.pdf
Виробник: NetPower
Description: 90-305VAC, 75W CV LED DRIVER
Packaging: Tray
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.46" L x 2.68" W x 1.54" H (164.0mm x 68.0mm x 39.0mm)
Voltage - Output: 12V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: UL
Ratings: IP67
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 6.25A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: UL 8750
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 90-305VAC, 75W CV LED DRIVER, Packaging: Tray, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.46" L x 2.68" W x 1.54" H (164.0mm x 68.0mm x 39.0mm), Voltage - Output: 12V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: UL, Ratings: IP67, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 6.25A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 75 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: UL 8750, DigiKey Programmable: Not Verified.