Продукція > CONDUCTRF > LSA28-1M1M-S12
LSA28-1M1M-S12
LSA28-1M1M-S12 ConductRF
LSA_Performance_Flexible_RF_Cables.pdf
Виробник: ConductRF
Description: COAX CBL MMCX TO MMCX 12"
Features: Shielded
Packaging: Bag
Color: Blue
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: MMCX to MMCX
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 0.085" Flexible Cable
1st Connector: MMCX Plug
2nd Connector: MMCX Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL MMCX TO MMCX 12", Features: Shielded, Packaging: Bag, Color: Blue, Length: 12.00" (304.80mm), Style: MMCX to MMCX, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 0.085" Flexible Cable, 1st Connector: MMCX Plug, 2nd Connector: MMCX Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.