Продукція > CONDUCTRF > LSA28-1M2M-S18
LSA28-1M2M-S18
LSA28-1M2M-S18 ConductRF
LSA_Performance_Flexible_RF_Cables.pdf
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY MMCX M-MMCX M RA 18"
Color: Blue
Length: 18.00" (457.20mm)
Style: MMCX to MMCX
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 0.085" Flexible Cable
1st Connector: MMCX Plug, Right Angle
2nd Connector: MMCX Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 6 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Description: CBL ASSY MMCX M-MMCX M RA 18", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Blue, Length: 18.00" (457.20mm), Style: MMCX to MMCX, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 0.085" Flexible Cable, 1st Connector: MMCX Plug, Right Angle, 2nd Connector: MMCX Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.