Продукція > CONDUCTRF > LSA28-M2M2-S24
LSA28-M2M2-S24
LSA28-M2M2-S24 ConductRF
LSA_Performance_Flexible_RF_Cables.pdf
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY MCX M RA-MCX M RA 24"
Features: Shielded
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: MCX to MCX
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 0.085" Flexible Cable
1st Connector: MCX Plug, Right Angle
2nd Connector: MCX Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 6 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY MCX M RA-MCX M RA 24", Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 24.00" (609.60mm), Style: MCX to MCX, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 0.085" Flexible Cable, 1st Connector: MCX Plug, Right Angle, 2nd Connector: MCX Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.