Продукція > CONDUCTRF > LSA28-S1M1-S18
LSA28-S1M1-S18
LSA28-S1M1-S18 ConductRF
LSA_Performance_Flexible_RF_Cables.pdf
Виробник: ConductRF
Description: COAX CBL SMA TO MCX 18"
Packaging: Bag
Features: Shielded
Color: Blue
Length: 18.00" (457.20mm)
Style: SMA to MCX
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 0.085" Flexible Cable
1st Connector: MCX Plug
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 6 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
на замовлення 998 шт:
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO MCX 18", Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Blue, Length: 18.00" (457.20mm), Style: SMA to MCX, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 0.085" Flexible Cable, 1st Connector: MCX Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line).