Продукція > CONDUCTRF > LSA28-S1S3-S16
LSA28-S1S3-S16
LSA28-S1S3-S16 ConductRF
LSA_Performance_Flexible_RF_Cables.pdf
Виробник: ConductRF
Description: COAX CBL SMA TO SMA 16"
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Blue
Length: 16.00" (406.40mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 2.18mm OD Coaxial Cable
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO SMA 16", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Blue, Length: 16.00" (406.40mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 2.18mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.