Продукція > CONDUCTRF > LSA28-S1S3-S18
LSA28-S1S3-S18
LSA28-S1S3-S18 ConductRF
5012c5494f4e20390ccd8f645e8e5e67?AccessKeyId=FB44141FD3D07D0734F0&disposition=0&alloworigin=1
Виробник: ConductRF
Description: COAX CBL SMA TO SMA 18"
Features: Shielded
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 18.00" (457.20mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 0.085" Flexible Cable
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO SMA 18", Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 18.00" (457.20mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 0.085" Flexible Cable, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.