Продукція > CONDUCTRF > LSA28-S1S3-S36
LSA28-S1S3-S36
LSA28-S1S3-S36 ConductRF
5012c5494f4e20390ccd8f645e8e5e67.pdf
Виробник: ConductRF
Description: COAX CBL SMA TO SMA 36"
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Blue
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 0.085" Flexible Cable
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
на замовлення 499 шт:
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO SMA 36", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Blue, Length: 36.00" (914.40mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 0.085" Flexible Cable, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.