Продукція > CONDUCTRF > LSA28-S2M1-S12
LSA28-S2M1-S12
LSA28-S2M1-S12 ConductRF
LSA_Performance_Flexible_RF_Cables.pdf
Виробник: ConductRF
Description: COAX CBL SMA TO MCX 12"
Packaging: Bag
Features: Shielded
Color: Blue
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMA to MCX
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 2.18mm OD Coaxial Cable
1st Connector: MCX Plug
2nd Connector: SMA Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 6 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO MCX 12", Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Blue, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMA to MCX, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 2.18mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: MCX Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line).