Продукція > CONDUCTRF > LSA28-S2M1-S24
LSA28-S2M1-S24
LSA28-S2M1-S24 ConductRF
LSA_Performance_Flexible_RF_Cables.pdf
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY SMA M RA-MCX M 24"
Features: Shielded
Packaging: Bag
Color: Blue
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: SMA to MCX
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 2.18mm OD Coaxial Cable
1st Connector: MCX Plug
2nd Connector: SMA Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 18 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMA M RA-MCX M 24", Features: Shielded, Packaging: Bag, Color: Blue, Length: 24.00" (609.60mm), Style: SMA to MCX, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 2.18mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: MCX Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.