Продукція > CONDUCTRF > LSA28-S2M1-S36
LSA28-S2M1-S36 ConductRF
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY MCX-SMA PLUG-PLUG 36"
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: MCX to SMA
Cable Type: 0.086" OD Coaxial Cable
1st Connector: MCX Plug
2nd Connector: SMA Plug, Right Angle
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Connector Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY MCX-SMA PLUG-PLUG 36", Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 36.00" (914.40mm), Style: MCX to SMA, Cable Type: 0.086" OD Coaxial Cable, 1st Connector: MCX Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Right Angle, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Connector Impedance: 50 Ohms.