Продукція > CONDUCTRF > LSA28-S2M1-S48
LSA28-S2M1-S48
LSA28-S2M1-S48 ConductRF
5012c5494f4e20390ccd8f645e8e5e67.pdf
Виробник: ConductRF
Description: COAX CABLE MCX TO SMA 4'
Features: Shielded
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: MCX to SMA
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 0.085" Flexible Cable
1st Connector: MCX Plug
2nd Connector: SMA Plug, Right Angle
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Description: COAX CABLE MCX TO SMA 4', Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: MCX to SMA, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 0.085" Flexible Cable, 1st Connector: MCX Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Right Angle, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.