Продукція > CONDUCTRF > LSA28-S2PF-S12
LSA28-S2PF-S12
LSA28-S2PF-S12 ConductRF
5012c5494f4e20390ccd8f645e8e5e67.pdf
Виробник: ConductRF
Description: COAX CBL SMA TO SMP 12"
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Blue
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMA to SMP
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 0.085" Flexible Cable
1st Connector: SMA Plug, Right Angle
2nd Connector: SMP Jack
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO SMP 12", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Blue, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMA to SMP, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 0.085" Flexible Cable, 1st Connector: SMA Plug, Right Angle, 2nd Connector: SMP Jack, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.