Продукція > CONDUCTRF > LSA29-N1N2-S24
LSA29-N1N2-S24
LSA29-N1N2-S24 ConductRF
LSA_Performance_Flexible_RF_Cables.pdf
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY NTYPE PLUG TO PLUG 24"
Color: Blue
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: N-Type to N-Type
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 3.58mm OD Coaxial Cable
1st Connector: N-Type Plug
2nd Connector: N-Type Plug, Right Angle
Frequency - Max: 18 GHz
2nd Contact Gender: Male
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY NTYPE PLUG TO PLUG 24", Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Blue, Length: 24.00" (609.60mm), Style: N-Type to N-Type, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 3.58mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: N-Type Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Right Angle, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.