Продукція > CONDUCTRF > LSA29-N1N3-S12
LSA29-N1N3-S12
LSA29-N1N3-S12 ConductRF
LSA_Performance_Flexible_RF_Cables.pdf
Виробник: ConductRF
Description: COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE
Color: Blue
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: N-Type to N-Type
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 3.58mm OD Coaxial Cable
1st Connector: N-Type Jack
2nd Connector: N-Type Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
Написати відгук
Description: COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE, Features: Shielded, Packaging: Bag, Color: Blue, Length: 12.00" (304.80mm), Style: N-Type to N-Type, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 3.58mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: N-Type Jack, 2nd Connector: N-Type Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.