Продукція > CONDUCTRF > LSA29-N1S1-S36
LSA29-N1S1-S36
LSA29-N1S1-S36 ConductRF
LSA_Performance_Flexible_RF_Cables.pdf
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY N M - SMA M 36"
Color: Blue
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: SMA to N-Type
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 3.58mm OD Coaxial Cable
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 18 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY N M - SMA M 36", Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Blue, Length: 36.00" (914.40mm), Style: SMA to N-Type, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 3.58mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.