Продукція > CONDUCTRF > LSA29-N3S1-S18
LSA29-N3S1-S18
LSA29-N3S1-S18 ConductRF
5012c5494f4e20390ccd8f645e8e5e67?AccessKeyId=FB44141FD3D07D0734F0&disposition=0&alloworigin=1
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY SMA-NTYPE PLUG-JACK 18"
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 18.00" (457.20mm)
Style: SMA to N-Type
Cable Type: Hand Formable .141
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: N-Type Jack
Part Status: Active
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMA-NTYPE PLUG-JACK 18", Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 18.00" (457.20mm), Style: SMA to N-Type, Cable Type: Hand Formable .141, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: N-Type Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.