Продукція > CONDUCTRF > LSA29-T1T3-S60
LSA29-T1T3-S60
LSA29-T1T3-S60 ConductRF
5012c5494f4e20390ccd8f645e8e5e67?AccessKeyId=FB44141FD3D07D0734F0&disposition=0&alloworigin=1
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY TNC JACK TO PLUG 5'
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: TNC to TNC
Cable Type: Hand Formable .141
1st Connector: TNC Jack
2nd Connector: TNC Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
Написати відгук
Description: CBL ASSY TNC JACK TO PLUG 5', Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: TNC to TNC, Cable Type: Hand Formable .141, 1st Connector: TNC Jack, 2nd Connector: TNC Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.