Продукція > CONDUCTRF > LSA61-B1B1-S12
LSA61-B1B1-S12
LSA61-B1B1-S12 ConductRF
LSA61_DS.pdf
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY 1.85MM PLUG TO PLUG 12"
Packaging: Bag
Features: Shielded
Color: Black
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: 1.85mm to 1.85mm
Operating Temperature: -65°C ~ 105°C
Cable Type: 2.18mm OD Coaxial Cable
1st Connector: 1.85mm Plug
2nd Connector: 1.85mm Plug
Frequency - Max: 67 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY 1.85MM PLUG TO PLUG 12", Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Black, Length: 12.00" (304.80mm), Style: 1.85mm to 1.85mm, Operating Temperature: -65°C ~ 105°C, Cable Type: 2.18mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: 1.85mm Plug, 2nd Connector: 1.85mm Plug, Frequency - Max: 67 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.