Продукція > CONDUCTRF > LSA61-C1C1-S18
LSA61-C1C1-S18
LSA61-C1C1-S18 ConductRF
LSA61_DS.pdf
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY 2.4MM PLUG TO PLUG 18"
Packaging: Bag
Features: Shielded
Color: Black
Length: 18.00" (457.20mm)
Style: 2.4mm to 2.4mm
Operating Temperature: -65°C ~ 105°C
Cable Type: 2.18mm OD Coaxial Cable
1st Connector: 2.4mm Plug
2nd Connector: 2.4mm Plug
Frequency - Max: 50 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 50 шт:
Написати відгук
Description: CBL ASSY 2.4MM PLUG TO PLUG 18", Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Black, Length: 18.00" (457.20mm), Style: 2.4mm to 2.4mm, Operating Temperature: -65°C ~ 105°C, Cable Type: 2.18mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: 2.4mm Plug, 2nd Connector: 2.4mm Plug, Frequency - Max: 50 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.