Продукція > CONDUCTRF > LSA61-D1PF-S12
LSA61-D1PF-S12
LSA61-D1PF-S12 ConductRF
b13cfe058d6232bc66db5823bab939d1.pdf
Виробник: ConductRF
Description: COAX CBL SMP TO 2.92MM 12"
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Black
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMP to 2.92mm
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 2.18mm OD Coaxial Cable
1st Connector: 2.92mm Plug
2nd Connector: SMP Jack
Frequency - Max: 40 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 100 шт:
Написати відгук
Description: COAX CBL SMP TO 2.92MM 12", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMP to 2.92mm, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 2.18mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: 2.92mm Plug, 2nd Connector: SMP Jack, Frequency - Max: 40 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.