Продукція > CONDUCTRF > LSA61-D1PR-S12
LSA61-D1PR-S12
LSA61-D1PR-S12 ConductRF
b13cfe058d6232bc66db5823bab939d1.pdf
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY SMP-2.92MM PLG-JACK 12"
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Black
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMP to 2.92mm
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 2.18mm OD Coaxial Cable
1st Connector: 2.92mm Plug
2nd Connector: SMP Jack, Right Angle
Frequency - Max: 27 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms